Zadzwoń do nas

888 202 090 / 888 083 885

Wyślij wiadomość

biuro@foltex.eu

Tkaniny materacowe pikowane

Komfortowy sen – od niego zależy nasza efektywność, nastrój, ale i zdrowie. Aby o niego zadbać, warto zatroszczyć się o właściwy materac. Jego witalnym elementem zaś jest odpowiednie obicie. Jako producent zapewniamy wysokogatunkowe tkaniny materacowe pikowane. Staranna selekcja materiałów, jak i dokładność przy wykonaniu stanowią o jakości naszych wyrobów. Z tego powodu mamy pewność, że klienci, wybierając prezentowaną ofertę, będą w pełni usatysfakcjonowani. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy Foltex.

Tkaniny materacowe najwyższej jakości

Jak duże znaczenie ma właściwie dobrane obicie materaca? Wbrew pozorom – bardzo duże. Od tkaniny materacowej, pikowanej lub nie, zależy m.in. to, jak przepływa przez ten element łóżka powietrze. To z kolei wpływa na regulację temperatury podczas snu. Właściwe „oddychanie” umożliwia utrzymanie bardziej komfortowych warunków termicznych, co przekłada się na jakość wypoczynku. Ponadto wysokogatunkowy materiał cechuje większa przyjazność dla zdrowia – jest wolny od środków potencjalnie alergizujących czy działających drażniąco na skórę. Miękkość i właściwe wykończenie ma – obok samej klasy twardości materaca – znaczenie dla ułożenia ciała. Jako doświadczony producent doskonale rozumiemy te zależności. Z tego powodu starannie selekcjonujemy dostawców i dbamy o to, by zapewniać klientom wysokogatunkowe pikowane tkaniny materacowe. Na dostarczane produkty nanosimy najróżniejsze ściegi. Pełen katalog wzorów można przejrzeć w ofercie dostępnej na stronie. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, umożliwiającym wykonanie komputerowego pikowania do 300 cm szerokości. Należymy do wąskiego grona producentów, którzy oferują tak zaawansowane usługi.

Czym się kierować przy wyborze pikowanej tkaniny materacowej?

Dostępne w naszej ofercie produkty wykonywane są z różnych, wysokogatunkowych materiałów. To jeden z pierwszych czynników, o jakim należy zdecydować, wybierając pikowaną tkaninę materacową. Warto jednak pamiętać, że duże znaczenie ma również sam ścieg, którym je obszywamy. Z jednej strony – wpływa on na estetykę produktu. Choć materac przez większość czasu jest schowany np. pod prześcieradłem czy pledem, to potencjalni użytkownicy nierzadko zwracają uwagę na to, w jaki sposób został obszyty. Nie każdy wie, że pikowanie ma także wymiar funkcjonalny. Jako producent takich artykułów jednak mamy pełną świadomość znaczenia ich wykończenia. Gęstsze wzory mogą zwiększać sztywność tkaniny materacowej, co decyduje o ogólnym komforcie snu użytkownika. Ponadto – pikowany materiał charakteryzuje się większą trwałością. Mniej się odkształca, wypycha i gniecie. Dodajmy, że tego typu wykończenie wpływa na izolacyjność materaca. Gęstość i rodzaj zastosowanych ściegów, obok klasy materiału, oddziałuje na przepływ powietrza, więc i regulację temperatury w czasie snu. Z tych i wielu innych powodów warto zastanowić się nad doborem odpowiedniego produktu do konkretnych potrzeb.

Zachęcamy do zakupu tkaniny materacowej od producenta

W naszej branży działamy od wielu lat. Dzięki temu jesteśmy zdolni wyjść naprzeciw nawet największym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zaawansowany park maszynowy i szerokie doświadczenie oraz przywiązanie do detali stanowią gwarancję, że proponowane bezpośrednio od producenta tkaniny materacowe cechują się perfekcyjną jakością. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących prezentowanych produktów – zapraszamy do kontaktu z obsługą. Specjaliści chętnie opowiedzą więcej o rozwiązaniach, jakie dostarczamy.